Nil Karaibrahimgil Davul Çalarken “Bütün Kızlar Toplandık” Söyleyen Teoman Size Gerçekliğini Sorgulatacak

Bir dönemlerin genç kızlık ateşini yakaladığımız, tüm kızların hayranı olduğu ve şarkılarını bağıra bağıra söylediği Nil Karabibrahimgil, geçtiğimiz akşam verdiği açık hava konseriyle gündeme geldi. Sevenleriyle buluştuğu esnada bir sürpriz yaparak Teoman’ı da yanına alan ünlü şarkıcı, bize gerçekliğini sorguladığımız anlar yaşattı. 😂

2000’lere damgasını vuran isimlerden bir tanesi de Nil Karaibrahimgil biliyorsunuz. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz akşam açık hava konserinde sevenleriyle bir araya geldi.

Özellikle Resmen Aşığım, Kek, Pırlanta, Ben Aptal mıyım? gibi şarkılarıyla herkesin dilinde gezen Karaibrahimgil’in bu parçaları hala pek çok kişi tarafından keyifle dinleniyor. Konserde de eski ve yeni parçalarını bir araya getirerek dinleyicilere enfes anlar yaşattı.

Kendisini dinlemeye gelenlere geceyi bir sürprizle başlatan Nil Karaibrahimgil, rock müziğin efsane ismi Teoman’ı sahnesine davet etti.

Konserin başlangıcını kendisine ‘EYT’li Teoman’ diyerek eğlenen ünlü rock müzik efsanesi Teoman’la yapan Karaibrahimgil, sürprizi beğenen hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Birlikte sahnede önce İstanbul’da Sonbahar ve Kek şarkılarını seslendiren Teoman ve Nil Karaibrahimgil, herkesi coşturdu.

Beklenmedik ikilinin bir araya gelmesiyle elbette yine beklenmeyen olaylar yaşanacaktı. Bu anlar Pop Bizde Instagram hesabından paylaşıldı.

Geceye damgasını vuran olay ise Teoman’ın “Bütün Kızlar Toplandık” şarkısını söylediği anlar oldu.

Ünlü sanatçının boynuna taktığı siyah tüy ve söylediği şarkı görenlere ‘Ben rüyada mıyım?’ diye sorgulattı.

İşte kırk yılda bir görebileceğimiz Teoman’ın “Bütün Kızlar Toplandık” performansı.😂

Anlamlandırmakta zorluk yaşadık.😂

Ama Teoman’ın bu tatlı hareketi herkesi hayran bıraktı kendine.

Gördüğünüz gibi yıllandıkça güzelleşen, değeri artan biri.

Bazıları uyumlandıramamış.😂

Gerçekten çok tatlı biri!

Bütün Kızlar Toplandık söyleyen Teoman gerçek, ama merak etmeyin size zarar vermez! 😂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x